Strategie zakładów sportowych z minimalnym ryzykiem

Strategie zakładów sportowych o minimalnym ryzyku to szablon zakładów, które najprawdopodobniej doprowadzą gracza do wygrania. Ryzyko w zakładach to nie tylko prawdopodobieństwo przegranej po tym, jak gracz nie zgadnie wyniku meczu. Jest to również ryzyko, które początkowo leży w marży bukmachera, co pozwala mu zawsze pozostać na plusie najlepsze bonusy bukmacherskie. Aby spróbować wygrać, musisz zminimalizować straty we wszystkich aspektach i obszarach, z których najważniejsze to analiza wydarzeń i właściwe zarządzanie własnymi finansami.

Wybór strategii

Przede wszystkim musisz zdecydować o strategii finansowej zarządzania pieniędzmi. Możesz zatrzymać się na najczęstszej strategii – Flat – lub wymyślić własną. Najważniejsze jest ścisłe przestrzeganie jednej strategii. 

Aby zachować kontrolę, określ kwotę, którą możesz wydać dziennie na zakłady. Kwota ta nie powinna być większa niż 10% całkowitego konta. Ale jeśli wybierzesz odpowiednią strategię gry, nie musisz nawet myśleć o tym.

Strategia gry pomaga zmniejszyć ryzyko i jednocześnie pokonać bukmachera. Każdy wybiera strategię dla siebie – w zależności od sytuacji finansowej, celów, sportu, rodzaju zakładów. Podobnie jak w przypadku strategii finansowej bonusy bukmacherskie, najważniejsze jest, aby się jej trzymać.

Na co nie można stawiać zakłady

Doświadczeni gracze na własnym przykładzie opracowali uniwersalne zasady, których powinni przestrzegać początkujące graczy. 

  • Nie stawiaj na długie ekspresy. Doświadczeni gracze bardzo rzadko korzystają z tego rodzaju zakładów, ponieważ to oznacza znaczny wzrost marży i jest niekorzystny z matematycznego punktu widzenia bonusy bukmacherskie. Im więcej wydarzeń w Express grach, tym mniejsza szansa na wygraną. Ryzyko wiąże się z dużymi stratami, jeśli tworzysz ekspresy składające się z więcej niż dwóch do trzech zdarzeń. Możliwość zerwania banku, składając ekspresowy zakład z kilkunastu wydarzeń, nie jest warta ryzyka związanego z przegraną. 
  • Nie obstawiaj wydarzenia z dużą liczbą wyników. Szczególnie ryzykowne są zakłady na dokładny rezultat. Nawet zwykłe wyniki wiążą się z ryzykiem, więc na początku możesz spróbować zagrać podwójną szansę, gdy dwie kombinacje z trzech okazują się zwycięskie. Chociaż współczynniki będą niższe, ryzyko jest mniejsze.

Na co lepiej postawić

Najlepiej grać na żywo. Gry na żywo to dodatkowa okazja do zabezpieczenia. Doświadczeni gracze korzystają z tej możliwości, co ułatwia pokonanie bukmachera w czasie rzeczywistym. Nowicjusze mogą przegrać, ponieważ w grach na żywo wszystko dzieje się szybko, a emocje mogą przejąć umysł. Wiele strategii opiera się wyłącznie na tryb Live, chociaż marże są często zbyt wysokie. Ale jest szansa na złapanie wyższego współczynnika bonusy bukmacherskie bez depozytu.

Graj tylko na prostych, zrozumiałych i adekwatnych rynkach. Nie stawiaj na dokładny wynik. Jeśli masz poważne wątpliwości, lepiej się zabezpieczyć i postawić z handicapem (obniżona marża), postawić na sumę bramek lub podwójną szansę. To jest wciąż ryzyko, ale mniejsze niż w zakładach na klasyczny wynik.

W przypadku skrajnej potrzeby i pewności co do poprawności wyniku gry możesz postawić na odwrotny wynik. Stosuje się tę strategię po obstawianiu jednej z drużyn zakłady bukmacherskie bonusy, która wcześniej wydawała się faworytem, ale przed samą grą wszystko się zasadniczo zmieniło. 

Nikt nie może całkowicie uniknąć ryzyka w zakładach, ale możliwe jest częściowe zabezpieczenie się podczas gry u bukmachera. Aby to zrobić, musisz tylko działać zgodnie z wybranymi strategiami, nie stawiać na zbyt wysokie lub zbyt niskie współczynniki. Graj pewnie, ale zawsze dokładnie rozważ każdą decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image